Title Image

Hakkımızda

1994 Yılında kurulan firmamız 5000 m2 ‘lik kapalı alanda plastik ve ambalaj sektoründe faaliyet göstermektedir. Pazar payı itibariyle plastik ambalaj sektörünün önde gelen firması HASPLAST’ın ürün yelpazesinde; baskılı ve baskısız ambalaj naylonu, polietilen film, polietilen torba, sanayi tipi shrink naylon, hışır naylon, strech film, sera ve branda naylonu, laminasyonlu gripin ve sandviç türü balonlu ambalaj naylonu gibi ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

Üretim ve üretim sonrası verdiğimiz hizmetler, kaliteli ve zamanında teslimat gibi ilkeleriyle tercih edilen dürüstlük ve kaliteli üretim gibi değişmez ilkelerinin yanı sıra, çalışılan firmalarda ölçek farkı gözetmeksizin aynı anlayışla hizmet vermektedir.

 

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen HASPLAST, Üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden HASPLAST KALİTE’sini güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda ürünler verebilmek için teknolojiyi sürekli takip ederek makineleri yenilemektedir.

 

Sektörde saygın bir konumu olan HASPLAST ülke ekonomisine ve istihdama katkısını sürdürmektedir.